O grupie...


POKRYWAMY NIEMAL 100% POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.


Organizator PGH oraz jej członkowie posiadają w swoich magazynach kilkadziesiąt tysięcy pozycji części zamiennych, co pozwala pokryć niemal 100% potrzeb naszych klientów. Zarówno założyciel, jak i członkowie PGH współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami światowych marek.
Ponadto założyciel PGH, firma Gąska sp. z o.o., jest właścicielem marki marka-jag i marka-jag-premium. Towary oznaczone tymi znakami są znane i cenione w całej Europie. Trzydziestoletnie doświadczenie firmy Gąska w produkcji i dystrybucji części pozwala wyselekcjonować i wprowadzać w obieg jakościowe produkty. Dlatego dokonując zakupów w punktach PGH JAG możesz być pewny, że otrzymasz towar wysokiej jakości, a wykwalifikowani sprzedawcy zawsze posłużą poradą techniczną.ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM


Masz swój sklep z częściami do maszyn rolniczych?
Chcesz jeszcze lepiej zadbać o swoich klientów?

Zapraszamy do Grupy JAG!

POLSKA GRUPA HANDLOWA JAG


PGH JAG jest projektem zrzeszającym polskie firmy handlowe z branży części zamiennych do maszyn rolniczych. Oferujemy głównie części do kombajnów, ciągników i pras, a także silnikowe. Celem założenia PGH jest poszerzenie asortymentu, co wiąże się z łatwiejszym dostępem produktów dla klienta końcowego. Dodatkowo oferujemy wysyłkę zamówienia w 24 godziny. Obecnie do Polskiej Grupy Handlowej należy 30 placówek, w których klienci mogą wygodnie, szybko i fachowo zaopatrzyć się w potrzebne części.


logo gaska

ZAŁOŻYCIEL POLSKIEJ GRUPY HANDLOWEJ Z WIELOLETNIM
SPECJALISTYCZNYM
DOŚWIADCZENIEM W HANDLU KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM.


Organizując PGH JAG chcemy podzielić się naszym doświadczeniem z naszymi partnerami handlowymi. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, dzięki którym zaprzyjaźnione przedsiębiorstwa mogą rozwijać się jeszcze bardziej dynamicznie. Tworząc Polska Grupę Handlową myśleliśmy przede wszystkim o wzmocnieniu konkurencyjności oferty handlowej uczestników oraz ich pozycji rynkowej.

Do Grupy mogą przystąpić polskie firmy handlowe, współpracujące z Organizatorem Grupy, które wyrażą chęć przystąpienia i przestrzegania postanowień deklaracji i umów Grupy.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu do tworzenia nowej jakości we współpracy z naszymi partnerami, możemy zaoferować członkom Grupy specjalne warunki handlowe przy jednoczesnym zwiększeniu profitów ze sprzedaży części. Ponadto PGH JAG zapewni wsparcie merytoryczne i szkoleniowe w zakresie oferowanych grup produktowych.

Członkiem Polskiej Grupy Handlowej JAG można zostać podpisując Deklarację przystąpienia.